Zajímavé odkazy, technika, zábava, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. lze použít v tablet, displej, phablet, smartphone, notebook, monitor, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, PC a pro operační systémy FreeBSD, Java ME, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Windows NT, Slackware, Linux Ubuntu, Android, Windows 95, Mac, Lubuntu. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, auta, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, rostliny, budovy a stavby, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, noční města, wallpapery, hry a herní wallpapery, letadla, zvířata, voda a bubliny, květiny, kytky. Zvolit si můžete z velikostí 1280x768, 412x846, 1536x2048, 1440x960, 1280x800, 360x720, 375x812, 1440x2560, 1366x1024, 1280x960, 1920x1440, 1024x600, 1152x864, 1080x1800, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768 atd.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Informace, technika, zábava, informace

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Dopravní značení, humor, tipy, Super online kvízy, Fotografie topmodelek, Dopravní značky, Kliparty zdarma ke stažení, Vánoční magazín, Online tetris hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, internetové stránky, kuriozity, M

Vtípky, vtipy, kameňáky, černý humor, fóry, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipy, kameňáky, černý humor, fóry, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O ženách, O škole, O ekonomech, O mužích, O Němcích, Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Windows, O důchodcích, O Slovácích apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Tapety na plochu PC - obrázky na PC

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. můžete využít v tablet, mobilní telefon, počítač, monitor, displej, phablet, mobil, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, PC a pro operační systémy OSX, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Red Hat Linux, FreeBSD, Linux Fedora, Windows 98, Windows XP, Lubuntu, Linux Mint, Linux Ubuntu. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, nature - příroda, ptáci, armáda, válka, zbraně, květiny, tenisté a tenistky, zvířata, flóra, stromy, free wallpapers, fraktály, sportovní a závodní auta, Formule 1, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete z velikostí 1366x768, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, 1536x2048, 1280x1024, 1536x2560, 800x600, 1200x1920, 1920x1280, 1152x1920, 1280x960, 3200x1800, 2560x1600, 2160x3840, 1800x1440, 1280x720 atd.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Louisiana, Nevada, Maryland, Arizona, Jižní Karolína, Západní Virginie, Pensylvánie, Utah, Aljaška, Delaware, Rhode Island, Arkansas, Illinois, Iowa, Havaj, New Jersey, Kentucky, Oregon, Wisconsin, Minnesota, Vermont, Indiana, Severní Dakota, Florida, Ohio, Mississippi atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Keywords:počítače, Státní vlaječky, prapory, Hry pro nejmenší online, Městské a obecní prapory obcí ČR, Antistresové omalovánky, školství, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Full HD wallpapers na PC, K, Super online hry zdarma

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak otevřít, jak konvertovat, jak exportovat, v čem upravit, jak spustit, jak převést, jak importovat, čím prohlížet, kterak editovat, čím zobrazit následující typy souborů: šablony dokumentů, hudební audio soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku, písma, fonty, internet a web apod.

Síť, technika, zábava, informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, mezinárodní organizace, geocaching, okresy České republiky, mezinárodní organizace, země EU, hudební zkratky, obecné zkratky, firmy a společnosti, státy usa, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Herečka, Imitátor, Trest smrti, Prezident, Romantismus, Boston Bruins, Filozof, Zavražděn, Faraon, Čech, Básníci, Překladatel, New York Rangers, HIV pozitivní, Orlík, Rétorika, Philadelphia Flyers, Poslanec, Archivář, Antropolog, Gymnasté, Rakušan, Avangard Omsk, Podnikatelé, Kancléř, Trenérka, Starověký Egypt, Ministři, Křesťanství, Nobelova cena, Hudebnice, První republika, Renesance, Ministr, Scénárista, Český slavík apod.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Stolní a deskové hry, Animace, Střílečky, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Adventury, Bojové hry, Logické hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, odkazy, doporučujeme, Tapety na plochu Vánoce, Online hry pro děti zdarma, Hry pro nejmenší online, Online adventní magazín, Nej obrázky motorek na plochu, Online hry zdarma, zdarma, weby, URL

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Motta, výroky, hlášky, moudra, rčení, úsloví, přísloví

Slavné citáty, Motta, výroky, hlášky, moudra, rčení, úsloví, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o penězích, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako software, literatura, příroda, technika, bankovnictví, stavebnictví, různé, hardware, nápoje, nástroje, zločin a právo, filozofie, nemoce, český jazyk, náboženství a křesťanství, cestování, věda, internet, počítače, zkratky, sport, školství, kultura, materiály atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma. Naleznete zde Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zeměpis, Full HD pozadí ke stažení, Fotbalista Wayne Rooney, info, Tapety na plochu PC, multimédia, Penelope Cruz, Přehled států světa a jejich vlajek, Kliparty pro Office, zdroje informací

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Motta, výroky, hlášky, moudra, rčení, úsloví, přísloví

Slavné citáty, Motta, výroky, hlášky, moudra, rčení, úsloví, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o penězích, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Náš tip, technika, zábava, informace

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Žijící, Manýrismus, Brno, Maršál, Generalissimus, Československo, Komik, Atentát, Hejtman, Kněz, Máj, Scénárista, Faraon, Stoletá válka, Císař, Teolog, Poslanec, KSČ, NHL, Režisér, Podnikatel, Náboženství, ČSSD, Prezident, Romantismus, Právník, Rétorika, Prezidenti, Husité, Architekt, Vládce, Ministři, Komunista, Prezidenti USA, Egypt, Překladatel apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Přísloví, moudra, rčení, aforismy, myšlenky, moudrosti, bonmoty

Slavné citáty, Přísloví, moudra, rčení, aforismy, myšlenky, moudrosti, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, výukové pomůcky, Vlajky států USA, P, Vlajky měst České republiky, FC Barcelona, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internet, Super online flash hry, hyperlinky, cestování, China, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Odkazy na užitečné webové stránky
O Arsenal Football England
Naše tipy na užitečné weby
Celebrity Jessica Alba
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Romulus Remus
Tipy na užitečné weby
Celebrity Matsushima Nanako
Odkazy na partnerské weby
World countries and flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.