Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, stavby, rostliny, ptáci, hudba, ženy a dívky, nápoje, muži, sport, zelenina, dopravní prostředky, auta, symboly, jídlo a nápoje, halloween, věda, ovoce, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, mapy atd.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Střílecí hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Omalovánky, Oddechové hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, online html5 hry, Strategické onlinovky apod.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: F, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky zemí světa, Vlajky měst České republiky, World flags, č, Vlajky jednotlivých států USA, Dopravní značky, Omalovánky nejen pro děti, Free game online hry, odkaz, Adventní magazín, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Wallpapers na PC - wallpapers na plochu PC

Také doporučujeme: Wallpapers na PC. jsou vhodná pro monitor, notebook, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, phablet, tablet, mobil, PC, displej, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Mac, Windows NT, Red Hat Linux, OSX, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), macOS, SUSE Linux, Linux Ubuntu. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, free wallpapers, fantasy, motorky, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, ptáci, sportovní wallpapery, fraktály. Zvolit si můžete rozměry 1280x960, 1680x1050, 1280x800, 1366x768, 1600x2560, 1366x1024, 375x667, 2560x2048, 1920x1200, 2560x1600, 768x1024, 1600x900, 412x846, 320x568, 1152x864, širokoúhlé 1366x768 atd.

Keywords:zadarmo, odkazy, zdarma, počítače, Velikonoční tapety, wallpapers, Online testy zdarma, internet, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přání k svátku podle jmen, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zeměpis, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

černý humor, fóry, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fórky

Zkuste vypnout! černý humor, fóry, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, URL, Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie Shakira, internetové stránky, Dopravní značení, zábava, Křesťanské omalovánky k tisku, linky, Online testy a kvízy zdarma, Nejlepší hry pro dívky, F

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, hyperlinky, M, Rihanna, výukové pomůcky, Skvělé hry online zdarma, multimédia, Natalie Portman, Nejhranější online hry zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Kliparty zdarma

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Logické hry, Akční hry, Animace, Karetní hry, Adventury, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Střílečky, Postřehové hry, Relaxační hry, Strategie a tak dále.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, zdroje informací, zajímavosti, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Přehled formátů souborů, Sarah Jessica Parker, H, Prapory českých měst, Biografie slavných osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Super online hry zdarma, Wallpapers na PC, Online hry zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Rande na slepo: Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Hoď mi sem to kladivo.

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Další odkazy:

Fotografie Selena Gomez
Doporučené internetové odkazy
Pozadí na plochu květiny
Partnerské internetové stránky
Online obrázky k vybarvení
Tipy na užitečné weby
Omaha hold em poker
Zajímavé internetové odkazy
Vše pro zvířecí miláčky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Arsenal Football England

Děkujeme vám za vaši návštěvu.