Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Barbie hry, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Logické hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Farmářské hry apod.

Klíčová slova: Vlajky států USA, pro děti, M, Online hry zdarma, Sexy Sarah Michelle Gellar, odkaz, Obrázky na PC ke stažení, multimédia, Lady Gaga, Super online flash hry, Online biografie, životopisy osobností, volný čas, Obrázky a kliparty zdarma

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Síť, cestování, hry a informace

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Keywords:M, školství, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, č, Motokros, motorky, závody, Nejhranější hry online, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník pojmů a termínů, Vtipy, hyperlinky, F, info

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

černý humor, vtipy, frky, anekdoty, kameňáky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipy, frky, anekdoty, kameňáky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O Němcích, O mužích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O Somálcích, O škole, O gayích a homosexuálech apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouzsky, Bůh, Adventní věnec, Televize, K Vytisknutí, Láska nebeská, Sněhová vločka, Blahopřání, Brno, Ježíš Kristus, Ohňostroj, Tapeta, Adventní svícen, Slámový adventní věnec, Vánoční koledy, Umělý vánoční stromek, Štóla, Vídeň, Kinder, Neviňátko, Betlém, Přání, Kavkazská jedle, Lego, Jmelí, Zima, PF, Vánoční ubrusy, Bramborový salát, Vídeňský punč, Vánoční hvězda apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: doporučujeme, odkazy, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Rachel Stevens, tipy, zajímavosti, kuriozity, New York city, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Databáze osobností Kdo je to?, zadarmo

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako psychologie, matematika, chemie, příroda, kultura, různé, hardware, účetnictví, věda, filozofie, politika, software, jídlo, technika, latina, nápoje, nemoce, zkratky, materiály, zločin a právo, počítače, školství, literatura, nástroje atd.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Fóry, fórky, frky, kameňáky, ftipy, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, fórky, frky, kameňáky, ftipy, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, černý humor, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Fórky, ftipy, frky, černý humor, fóry, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, ftipy, frky, černý humor, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, O zvířátkách, O Slovácích, O Somálcích, Vtipné hádanky, O důchodcích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O Windows, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, Wallpapers na PC, humor, Proxy server, URL, F, zábava, Erika Eleniak, webovky, webové stránky, linky

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako psychologie, matematika, chemie, příroda, kultura, různé, hardware, účetnictví, věda, filozofie, politika, software, jídlo, technika, latina, nápoje, nemoce, zkratky, materiály, zločin a právo, počítače, školství, literatura, nástroje atd.

Informace, cestování, hry a informace

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Husité, Komunisté, Američan, Faraon, Egypt, Atentát, Ministři, Obchodník, Miliardáři, Orlík, Nežijící, Avangard Omsk, Zpěvák, Renesance, Sebevražda, Česká královna, Masový vrah, New York Rangers, Slováci, Filozof, Normalizace, Kancléř, Slovenští prezidenti, Vládce, Voják, Pop, Vrah, Překladatel, Dallas Stars, New Jersey Devils, Esejista, Florida Panthers, NHL, Podnikatelé, Itálie, Poprava apod.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Arkansas, Vermont, Nebraska, Severní Dakota, Montana, Connecticut, Kentucky, Jižní Dakota, Missouri, Kalifornie, Idaho, New Jersey, Arizona, Ohio, Oklahoma, Mississippi, Maine, Louisiana, Havaj, Kansas, Michigan, Georgie, Západní Virginie, Rhode Island, Maryland, Indiana atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: zdroje informací, Webové online testy zdarma, zeměpis, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, cestování, Sexy Kate Hudson, Stručný encyklopedický slovník, internet, Onlinovky zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Super online kvízy, Omalovánky k vytisknutí, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Mrtvý otec: Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Další odkazy:

Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Kliparty zadarmo ke stažení
Naše tipy na zajímavé stránky
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Doporučené odkazy
Selena Gomez
Tipy na Partnerské weby
Nádherná Sara Shimada
Odkazy na užitečné webové stránky
Biografie Zhang Ziyi

Děkujeme vám za vaši návštěvu.