Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: přezdívky, mytologie, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, rodinné vztahy, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, politika, školství, psychologie, osobnosti, nadpřirozené osoby, umělci, poruchy, lékařství, profese a zaměstnání, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: H, Online životopisy, biografie slavných osobností, Federace USA, zdroje informací, Biografie Alicia Keys, Online testy a kvízy zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Vlajky měst a obcí České republiky, Slovník pojmů Co je to?, odkaz, internet

Wallpapers na plochu počítače - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro ultrabook, PC, tablet, mobilní telefon, notebook, monitor, obrazovka počítače, smartphone, displej, mobil, phablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Mac, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows 98, BlackBerry OS, Windows NT. Tapety na PC z kategorií Rally, závody aut, Formule 1, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, motorky, zvířata, fantasy, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, flóra, stromy, free wallpapers. Dostupná rozlišení jsou 1600x1200, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 360x720, 1920x1200, 800x600, 1152x1920, 1080x1920, 3200x1800, 2560x2048, 2560x1600, 1440x960, 360x640, 1920x1440, 1920x1080, 2048x1536 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, stavebnictví, filozofie, počítače, internet, nápoje, příroda, materiály, literatura, psychologie, politika, chemie, latina, matematika, sport, nemoce, hardware, školství, lékařství a medicína, účetnictví, nástroje, rostliny, technika, český jazyk atd.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma . Naleznete zde Hry pro děti, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Adventury, Relaxační hry, Závody aut, Akční hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Animace, Střílečky, Stolní a deskové hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Bojové hry a tak dále.

Informace, informace, cestování, volný čas

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, mytologie, školství, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, umělci, politici, lékařství, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, historie, státní správa, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, poruchy, nadpřirozené osoby, politika, psychologie, sport, přezdívky atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Keywords:zdarma, A, Obrázky, kliparty, zajímavosti, Free style - volný styl, Americké federální vlajky, zadarmo, zeměpis, Biografie Jessica Alba, Biografie slavných osobností, Prapory všech zemí světa, multimédia

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Přísloví, rčení, úsloví, aforismy, myšlenky, výroky, moudrosti

Slavné citáty, Přísloví, rčení, úsloví, aforismy, myšlenky, výroky, moudrosti, . Naleznete zde citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o smrti, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: V, Prapory českých měst, humor, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Online vánoční magazín, Free game online hry, webovky, Přáníčka nejen k narození dítěte, Super online hry zdarma, linky, Obrázky a kliparty zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Síť, informace, cestování, volný čas

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: cestování, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Lionel Messi, Hry pro kluky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Full HD tapety na PC zdarma, Shakira, Přehled přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, odkazy

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Anekdoty, fórky, frky, fóry, černý humor, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Anekdoty, fórky, frky, fóry, černý humor, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o cikánech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O manželství, O mužích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Frky ze života apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, mezinárodní organizace, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, měny, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL, fyzikální jednotky apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu počítače, volný čas, Stručný encyklopedický slovník, Hry pro dívky online, Dopravní značky, Sexy Kelly Clarkson, V, pro dospělé, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, počítače, Online geografické testy zdarma bez registrace, Mezinárodní den žen, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klaus: Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Další odkazy:

Obrázky a kliparty nejen na plochu
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Yasmine Bleeth
Zajímavé webové stránky
Obrázek Těhotenství
Odkazy na užitečné webové stránky
Nepal
Odkazy na zajímavé weby
Ashley Judd
Doporučené odkazy
Biografie Madonna

Děkujeme vám za vaši návštěvu.